ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

NAUCZYCIEL

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

NAZWA ZAJĘĆ

Grzegorz Banaszkiewicz

poniedziałek

13.45-14.30

Zajęcia wyrównawcze z matematyki /kl.6/

poniedziałek

14.35-15.20

Zajęcia wyrównawcze z matematyki /kl. 7 i 8/

wtorek

14.35-15.20

Kółko matematyczne

Maria
Chowańska

wtorek

13.45-15.20

Kółko muzyczne

Anna
Depta

poniedziałek

14.35-15.20

Zajęcia wyrównawcze /co dwa tygodnie/

wtorek

13.45-15.10

Historyczne gry planszowe

Sylwia
Gallos

środa

13.45-14.30

Zajęcia wyrównawcze / Kreatywna główka     (co drugi tydzień)

czwartek

13.45-14.30

Eksperymenty dla dzieci

Danuta
Górska

czwartek

13.45-14.30

Zdolny uczeń na biologii.

Koło młodego biologa /Zajęcia odbywają się naprzemiennie co dwa tygodnie/

Anrrzej
Górski

środa

14.35-15.20

SKS

piątek

13.45-14.30

SKS

Grażyna
Kaźmierczak

środa

14.35-15.20

Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu zewnętrznego z j. polskiego

Renata
Łastowska

środa

12.50-13.35

Kółko czytelniczo- plastyczne “Mały artysta”

piątek

12.50-13.35

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze.

Kółko matematyczne “Mały Mistrz Matematyki”

Anna
Miszczyk-Cichoń

wtorek

14.35-15.20

Zajęcia wyrównawcze z matematyki /klasa 4 i 5/

Renata
Nowak

środa

14.35-15.20

SKS

Agnieszka
Pawlak

poniedziałek

08.15-09.05

Przyjaciele Zippiego

środa

12.50-13.35

Przyjaciele Zippiego

środa

13.45-14.30

Łamigłówki Mądrej Główki

czwartek

12.50-13.35

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

Alicja
Pokorna

środa

08.15-09.05

Trening przed egzaminem ósmoklasisty

Marta
Popowczak

poniedziałek

13.40-14.30

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne (klasy 1-4)

środa

08.15-09.00

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne (klasy 5-8)

środa

13.40-14.30

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne (klasy 5-8)

Sebastian
Stempniewicz

środa

07.30-08.15

SKS

środa

08.15-09.05

Kółko multimedialne

Ewa
Witkowska

poniedziałek

08.15-09.05

Kółko polonistyczne

czwartek

13.45-14.30

Zajęcia wyrównawcze

Katarzyna
Wolak

piątek

08.15-09.00

Kółko edukacyjne

Agata
Samulska

środa

14.40-15.15

Kółko geograficzne (ostatnia środa miesiąca)

wtorek

14.40-15.15

Konsultacje geograficzne i j. angielski (ostatni wtorek miesiąca)