Dzień postaci z bajekKażdego roku 5 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Postaci z Bajek. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat. Pojawiają się w naszym życiu dzięki naszym rodzicom i dziadkom i zostają na bardzo długo. Dlatego bohaterowie bajek dla wielu z nas są bardzo ważni. Świetliczaki również nie zapomnieli o święcie swoich ulubionych bohaterów i z tej okazji wykonali bohaterów swoich ulubionych bajek, dzięki zasobom Uniwersytetu dzieci dowiedzieli się, jak mówią postaci z bajek oraz czym jest dubbing oraz świetnie bawili się grając w grę Zgadnij z jakiej jestem bajki. Zapraszamy do wspólnej zabawy z bohaterami bajek.

Propozycje znajdziecie pod linkiem:
https://view.genial.ly/5fa1a66e5ef4550d7bcc0044/horizontal-infographic-timeline-dzien-postaci-z-bajek

Świetlicowe różności - Dzień postaci z bajek