lekturkiW ramach innowacji pedagogicznej Czytam z klasą Lekturki spod chmurki realizowanej podczas zajęć w świetlicy szkolnej został zorganizowany Jesienny konkurs czytelniczy. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I - VI, którzy mieli za zadanie przeczytanie jak największej liczby tekstów. Uczniowie mogli przeczytać różne teksty takie jak: wiersze, czytanki, opowiastki, bajki i baśnie oraz inne propozycje czytelnicze.

Każdy z uczestników otrzymał jesienny listek, na którym były zapisywane tytułu przeczytanych tekstów. Listki ozdabiały świetlicowe drzewo jesienne. W konkursie wzięli udział następujący uczniowie: Tomasz Wiśniewski, Iwo Rafalski, Alicja Ostrowska, Elżbieta Stefańska, Karolina Głuchowska, Maja Marek, Maria Gracka, Klaudia Owczarek, Hanna Andrzejewska, Magdalena Zalewska, którzy otrzymali dyplomy oraz nagrody za podjęte wyzwanie. Zwycięzcami konkursu zostali:
Miejsce I
- Laura Braun kl. III b
- Zuzanna Czajka kl. VI a
Miejsce II
- Hanna Arcimowicz kl. III b
Miejsce III
- Oliwia Banicka kl. IIIa

Gratuluję wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom i zapraszam do podejmowania kolejnych wyzwań świetlicowych.

Świetlicowe różności - Jesienny konkurs czytelniczy „Lekturki spod chmurki”