Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różnakach

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różankach
95 7311526      bip.zsrozanki.pl

Rzeczpospolita PolskaGmina Kłodawabip

facebook1e dziennik
logo niepodleglosci 720x340 

Sukcesy naszych uczniów

brytaniaZ wielka przyjemnością i dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Alexander Knobel zdobył w roku szkolnym 2015/2016 tytuł laureata konkursu przedmiotowego z języka angielskiego dla szkół podstawowych.

Alexander jest uczniem klasy VI i nie tylko zdobył tytuł laureata, ale zajął w tej rywalizacji pierwsze miejsce. Dodać należy, że podobny sukces osiągnął w roku 2014/2015.
Alex urodził się 10 wrzesnia 2003 w Zurichu. Interesuje się historią, geografią muzyką i finansami.
Uczęszczał do przedszkola Zurich International School w Zurichu. Swoją edukację kontynuował na Cyprze w American Academy w Limassol, a następnie w gorzowskiej szkole artystycznej. Uczniem naszej szkoły jest od dwóch lat. Serdecznie gratulujemy Alexowi osiągniętych sukcesów i życzymy osiagniecia podobnych w gimnazjum.

 

Dwukrotny laureat konkursu przedmiotowego z języka angielskiego dla szkół podstawowych.