laureat2Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Miło nam poinformować, że Alexander Knobel oraz Sebastian Nowak – uczniowie Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Różankach odnieśli w roku szkolnym 2015/2015 ogromne sukcesy edukacyjne na szczeblu wojewódzkim w Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Nasi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami sprawdzającymi wiadomości i umiejętności z różnych dziedzin wiedzy.
Alexander Knobel otrzymał tytuł LAUREATA Przedmiotowego Konkursu z języka angielskiego, natomiast Sebastian Nowak - tytuł FINALISTY Przedmiotowego Konkursu z historii i społeczeństwa.
Uczniów do konkursów przygotowywały nauczycielki: języka angielskiego - mgr Agata Samulska oraz historii i społeczeństwa - mgr Anna Depta.


Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Różankach serdecznie gratuluje uczniom, ich rodzicom oraz opiekunom osiągniętego sukcesu oraz zachęca pozostałych uczniów do udziału we wszelkich konkursach w bieżącym roku szkolnym.

 Zaświadczenia - Alexander Knobel , Sebastian Nowak

 Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2014/2015