Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różnakach

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różankach
95 7311526      bip.zsrozanki.pl

Rzeczpospolita PolskaGmina Kłodawabip

facebook1e dziennik
logo niepodleglosci 720x340 

Sukcesy naszych uczniów

Konkurs wokalno-muzyczny "O Kłodawskiego słowika"15 maja 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Wojcieszycach odbył się Powiatowy Konkurs Wokalno–Muzyczny „O Kłodawskiego Słowika". Uczestnicy występowali w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie szkoły podstawowej klas I–III, klas IV–VI oraz uczniowie gimnazjum i szkół średnich. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Gorzowski Małgorzata Domagała oraz wójt Gminy Kłodawa Anna Mołodciak.

Wśród nagrodzonych znalazły się nasze uczennice: Oliwia Wiruć z kl. II, która zajęła III miejsce oraz Katarzyna Burzyńska z klasy II gimnazjum, która otrzymała wyróżnienie.

Konkurs wokalno-muzyczny "O Kłodawskiego słowika"