II Gminny konkurs tenisa stołowego

17 października 2014 r. został rozegrany Indywidualny II Gminny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Kłodawie. Turniej był skierowany do dzieci i młodzieży szkoły podstawowej i gimnazjum z terenu gminy Kłodawa. Do rywalizacji przystąpiło 25 uczniów z naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego - Renaty Nowak i Sebastiana Stempniewicza.

Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie:

kat. I: Szkoła podstawowa – chłopcy,

kat. II: Gimnazjum – dziewczęta,

kat. III: Gimnazjum - chłopcy.

W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze. Cała kategoria I została zdominowana przez naszych zawodników: I miejsce-Wiktor Majewski, II-miejsce Grzegorz Grzeszykowski, III-miejsce Artur Juchiewicz. W kategorii II i III czołowe miejsca zdobyli zawodnicy ze szkoły w Kłodawie, IV miejsce wywalczyła zawodniczka z gimnazjum w Różankach Magdalena Włodarczyk.

Najlepsi zawodnicy indywidualni, od miejsca I do III, otrzymali puchary, nagrody rzeczowe oraz dyplomy.