walentynkiOd 12 do 13 lutego działała w naszej szkole poczta walentynkowa zorganizowana przez Mały Samorząd Szkolny. Przedstawicielki Małego Samorządu ubrane w czerwone stroje spacerowały z walentynkowym pudełkiem i zbierały od uczniów i nauczycieli walentynki. W tej miłej zabawie wzięli udział uczniowie klas I –III.
W tym dniu nie mogło zabraknąć przede wszystkim obdarowywania tych, których darzymy ogromną sympatią, drobnymi upominkami czy też życzeniami. 14-stego lutego walentynkowi listonosze mieli dużo pracy, segregowali i poszukiwali adresatów miłosnych listów. Udało im się dostarczyć wszystkie „walentynki” w odpowiednie ręce. Dla uczniów, którzy ubrani byli w czerwone stroje „należał” się cukierek.

001W naszej szkole 28 listopada, w godzinach od 17.00 do 20.00, odbyła się Zabawa Andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Wzięli w niej udział uczniowie z klas IV - VIII. W czasie trzech godzin wyśmienitej zabawy uczniowie znaleźli czas na energiczne tańce, wróżby, rozmowy czy zjedzenie ciasta. W zabawie uczestniczyła też Pani dyrektor Elżbieta Pietruszkiewicz. Przy dźwiękach muzyki serwowanej przez mi. absolwenta naszej szkoły, oprawie świetlnej i ładnym wystroju sali oraz świetnych humorach uczestników czas upłynął szybko.

maly samorzad7 października w naszej szkole odbyły się wybory do Małego Samorządu Szkolnego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Do głosowania przystąpiło 43 uczniów z klasy IIa, IIb i III. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Małego Samorządu Szkolnego:

Przewodnicząca: Laura Wardziak kl. III
Zastępca przewodniczącej: Maria Gracka kl. IIb
Sekretarz: Nicola Kosko kl. IIb
Członkowie: Mikołaj Pacyna kl. IIb i Alicja Jaworska kl. III

wybory 1 800x44524 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W kampanii wyborczej uczestniczyło dziewięcioro uczniów, którzy zaprezentowali swoje programy wyborcze na przygotowanych przez siebie plakatach. Do głosowania przystąpiło 124 uczniów z klas IV – VIII. Po podliczeniu głosów Komisja Wyborcza ogłosiła wyniki. Przewodniczącą została Katarzyna Kuczyńska, a zastępcą Bartosz Zauer. Wyłoniono także sekretarzy w osobach: Amelia Opszalska, Nikola Małachowska oraz Sylwia Leszczyk. Gratulujemy uczniom zaszczytnych funkcji. Niech Wam nie brakuje ciekawych pomysłów i energii do pracy.
Opiekunami Samorządu Szkolnego są Danuta Górska, Grzegorz Banaszkiewicz i Janusz Hryniewicz.