kal adwentowy22 grudnia rozstrzygnięty został konkurs na “Najpiękniejszy kalendarz adwentowy”. Jego celem było doskonalenie poprawności językowej i rozszerzenie słownictwa z języka polskiego i angielskiego, rozwijanie uzdolnień plastycznych, a także pobudzanie do kreatywności i twórczości. Mamy nadzieję, że codzienne otwieranie koperty i oczekiwanie na to, co się wydarzy i co będzie trzeba zrobić kolejnego dnia, sprawiło Wam ogromną radość i przybliżyło oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia.

5a38dcf35669b o largeZ okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy prezentację z życzeniami dla całej społeczności NASZEJ SZKOŁY. Zapraszamy do obejrzenia.

Dziękujemy

Prezentacja z okazji Świąt Bożego Narodzenia

kalendarz adwentowySamorząd Uczniowski zaprasza do udziału w konkursie na „Najpiękniejszy kalendarz adwentowy”. Jego celem jest doskonalenie poprawności językowej i rozszerzenie słownictwa z języka polskiego oraz angielskiego, rozwijanie uzdolnień plastycznych, a także pobudzanie do kreatywności i twórczości. Jako źródło wiadomości i pomocy w tworzeniu pracy możecie wykorzystać zasoby Internetu. Mamy nadzieję, że codzienne otwieranie koperty i oczekiwanie na to, co się wydarzy i co będzie trzeba zrobić kolejnego dnia, sprawi Wam ogromną radość i przybliży w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu kalendarza adwentowego, zawierającego 24 okienka. Wszystkie zadania należy wykonać i gromadzić do 20 grudnia, następnie ułożyć kalendarz w kolejności wykonywanych zadań, sfotografować i przesłać do 20 grudnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - z dopiskiem „Kalendarz adwentowy”.

dzień zyczliwości21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, który obchodzony jest w ponad 180 krajach. Głównym założeniem Dnia Życzliwości jest uwrażliwianie ludzi oraz wzbudzanie w nich pozytywnych emocji, a także zachęcenie ich do bycia życzliwym i miłym. Samorząd Uczniowski zachęcił naszych uczniów, aby podzielili się swoimi pomysłami na miły gest w Dniu Życzliwości. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji składającej się z twórczości naszych uczniów jednocześnie życząc radosnego Dnia Życzliwości.
https://view.genial.ly/5fb40a530e977a13993e9389/presentation-dzien-zyczliwosci