kalendarz adwentowySamorząd Uczniowski zaprasza do udziału w konkursie na „Najpiękniejszy kalendarz adwentowy”. Jego celem jest doskonalenie poprawności językowej i rozszerzenie słownictwa z języka polskiego oraz angielskiego, rozwijanie uzdolnień plastycznych, a także pobudzanie do kreatywności i twórczości. Jako źródło wiadomości i pomocy w tworzeniu pracy możecie wykorzystać zasoby Internetu. Mamy nadzieję, że codzienne otwieranie koperty i oczekiwanie na to, co się wydarzy i co będzie trzeba zrobić kolejnego dnia, sprawi Wam ogromną radość i przybliży w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu kalendarza adwentowego, zawierającego 24 okienka. Wszystkie zadania należy wykonać i gromadzić do 20 grudnia, następnie ułożyć kalendarz w kolejności wykonywanych zadań, sfotografować i przesłać do 20 grudnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - z dopiskiem „Kalendarz adwentowy”.

dzień zyczliwości21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, który obchodzony jest w ponad 180 krajach. Głównym założeniem Dnia Życzliwości jest uwrażliwianie ludzi oraz wzbudzanie w nich pozytywnych emocji, a także zachęcenie ich do bycia życzliwym i miłym. Samorząd Uczniowski zachęcił naszych uczniów, aby podzielili się swoimi pomysłami na miły gest w Dniu Życzliwości. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji składającej się z twórczości naszych uczniów jednocześnie życząc radosnego Dnia Życzliwości.
https://view.genial.ly/5fb40a530e977a13993e9389/presentation-dzien-zyczliwosci

dary jesieni22.10.2020r. rozstrzygnięty został konkurs „Dary jesieni”, zorganizowany przez SU, w którym udział wzięli uczniowie z klas IV-VIII. Była to praca przestrzenna z wykorzystaniem m.in. warzyw, owoców, żołędzi, kasztanów i liści. Komisja konkursowa oceniła prace według następujących kryteriów: zgodność tematu pracy z regulaminem, ogólny wyraz artystyczny, inwencja twórcza, estetyka i samodzielność wykonania oraz oddanie pracy w wyznaczonym terminie.

SUZ uwagi na pandemię Covid-19 wybory do Samorządu Uczniowskiego odbyły się w klasach w ciągu kilku dni (22-25.09.). Uczniowie w sposób demokratyczny wybierali swoich przedstawicieli do Rady SU. Przewodniczącym został Maksymilian Peszko z klasy VIII, zastępcy to: Zuzanna Maciejewska z klasy VIIa i Amelia Opszalska z klasy VIIb. Pozostali kandydaci to członkowie: Maria Wilczyńska - kl. VI a, Maja Krzyszczyk i Emilia Szczechowiak - kl. VI b, Dominik Jankowski - kl. V i Julia Głodek - kl. IV.