kal adwentowy22 grudnia rozstrzygnięty został konkurs na “Najpiękniejszy kalendarz adwentowy”. Jego celem było doskonalenie poprawności językowej i rozszerzenie słownictwa z języka polskiego i angielskiego, rozwijanie uzdolnień plastycznych, a także pobudzanie do kreatywności i twórczości. Mamy nadzieję, że codzienne otwieranie koperty i oczekiwanie na to, co się wydarzy i co będzie trzeba zrobić kolejnego dnia, sprawiło Wam ogromną radość i przybliżyło oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia.


Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu kalendarza adwentowego, zawierającego 24 okienka - od 1 do 24 grudnia. Jury oceniało: technikę, zgodność z otrzymanym zadaniem, pomysł, poprawność językową i wrażenie artystyczne.
Wyróżnienia otrzymali:
-Aleksander Cupryniak - klasa VIa,
-Alicja Jaskowska - klasa VIb,
-Michał Strach - klasa IV.
Zwycięzcy otrzymają nagrody zaraz po powrocie do szkoły. Ich prace można obejrzeć pod adresem: https://liblink.pl/b2GmXomjju

Gratulujemy!