kalendarz adwentowySamorząd Uczniowski zaprasza do udziału w konkursie na „Najpiękniejszy kalendarz adwentowy”. Jego celem jest doskonalenie poprawności językowej i rozszerzenie słownictwa z języka polskiego oraz angielskiego, rozwijanie uzdolnień plastycznych, a także pobudzanie do kreatywności i twórczości. Jako źródło wiadomości i pomocy w tworzeniu pracy możecie wykorzystać zasoby Internetu. Mamy nadzieję, że codzienne otwieranie koperty i oczekiwanie na to, co się wydarzy i co będzie trzeba zrobić kolejnego dnia, sprawi Wam ogromną radość i przybliży w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu kalendarza adwentowego, zawierającego 24 okienka. Wszystkie zadania należy wykonać i gromadzić do 20 grudnia, następnie ułożyć kalendarz w kolejności wykonywanych zadań, sfotografować i przesłać do 20 grudnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - z dopiskiem „Kalendarz adwentowy”.


Regulamin:
1. Technika pracy jest dowolna.
2. Każdy uczestnik może przygotować tylko jeden kalendarz.
3. Ocenie pracy będzie podlegać:
- zgodność z otrzymanym zdaniem,
- pomysł,
-poprawność językowa,
-wrażenia artystyczne.
Terminy:
1. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 grudnia 2020r. Informacje o wynikach zostaną umieszczone w ogłoszeniach Librus, na stronie internetowej szkoły do 24 grudnia 2020 r.
2. Każdy uczestnik konkursu otrzyma 20 punktów z zachowania.
3. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody książkowe.
Prace zostaną w miarę możliwości powrotu do szkoły zaprezentowane na szkolnej wystawi.
Zapraszamy do udziały w konkursie i życzymy powodzenia !!!!
Samorząd Uczniowski

Zadania konkursowe dostępne są pod linkiem:
https://view.genial.ly/5fbd301ea5becd0d0048689d/presentation-kalendarz-adwentowy