dary jesieni22.10.2020r. rozstrzygnięty został konkurs „Dary jesieni”, zorganizowany przez SU, w którym udział wzięli uczniowie z klas IV-VIII. Była to praca przestrzenna z wykorzystaniem m.in. warzyw, owoców, żołędzi, kasztanów i liści. Komisja konkursowa oceniła prace według następujących kryteriów: zgodność tematu pracy z regulaminem, ogólny wyraz artystyczny, inwencja twórcza, estetyka i samodzielność wykonania oraz oddanie pracy w wyznaczonym terminie.

  • I miejsce zajęła praca Oliwii Lewandowskiej z klasy VI a - (10 pkt.)
  • II miejsce uzyskała Agata Zaraś z klasy VIII- (9 pkt.)
  • III miejsce zajął Michał Strach z klasy IV- (8 pkt.)

„Dary jesieni” to także jedna z konkurencji konkursu „Klasa z klasą” ogłoszonego przez Samorząd Uczniowski. Najwięcej punktów dla swoich klas zdobyli uczniowie, od I-III miejsca. Pozostała punktacja została umieszczona na tablicy SU.

 

"Dary jesieni"