walentynkiOd 12 do 13 lutego działała w naszej szkole poczta walentynkowa zorganizowana przez Mały Samorząd Szkolny. Przedstawicielki Małego Samorządu ubrane w czerwone stroje spacerowały z walentynkowym pudełkiem i zbierały od uczniów i nauczycieli walentynki. W tej miłej zabawie wzięli udział uczniowie klas I –III.
W tym dniu nie mogło zabraknąć przede wszystkim obdarowywania tych, których darzymy ogromną sympatią, drobnymi upominkami czy też życzeniami. 14-stego lutego walentynkowi listonosze mieli dużo pracy, segregowali i poszukiwali adresatów miłosnych listów. Udało im się dostarczyć wszystkie „walentynki” w odpowiednie ręce. Dla uczniów, którzy ubrani byli w czerwone stroje „należał” się cukierek.


Dzięki uprzejmości Samorządowi kl.4-8 młodsze dzieci miały możliwość robić sobie zdjęcia w specjalnie przygotowanej na ten dzień Budce Walentynkowej. Dziękujemy!
14 lutego był w naszej szkole na pewno szczęśliwym i czerwonym dniem.

Walentynki w klasach I-III