001W naszej szkole 28 listopada, w godzinach od 17.00 do 20.00, odbyła się Zabawa Andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Wzięli w niej udział uczniowie z klas IV - VIII. W czasie trzech godzin wyśmienitej zabawy uczniowie znaleźli czas na energiczne tańce, wróżby, rozmowy czy zjedzenie ciasta. W zabawie uczestniczyła też Pani dyrektor Elżbieta Pietruszkiewicz. Przy dźwiękach muzyki serwowanej przez mi. absolwenta naszej szkoły, oprawie świetlnej i ładnym wystroju sali oraz świetnych humorach uczestników czas upłynął szybko.

W trakcie zabawy można było zakupić ciasto upieczone przez Rodziców z naszej szkoły, a sprzedawane przez absolwentkę, z pomocą aktualnych uczniów. Fundusze ze sprzedaży są gromadzone do nagrody dla Klasy Roku, a zebraliśmy 390 złotych.
Szczególnie dziękujemy tym Rodzicom i Uczniom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowania i przeprowadzenie tego wydarzenia w szkole.

 

Zabawa Andrzejkowa