Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różnakach

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różankach
95 7311526      bip.zsrozanki.pl

Rzeczpospolita PolskaGmina Kłodawabip

facebook1e dziennik
logo niepodleglosci 720x340 

Dzień Kundelka

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

1 001Małe, duże, kudłate, w ciapki, brązowe, czarne, ale przede wszystkim wierne – kundelki to obecnie najpopularniejsze psy w Polsce, a 25 października obchodziliśmy ich dzień. To nietypowe święto powstało, by docenić oddanie i wierność psiaków. Przede wszystkim jednak chciano zwrócić uwagę na to, jak liczną grupę zwierząt domowych stanowią mieszańce i jak często są one porzucane przez swoich właścicieli. Data nie jest przypadkowa, bo łączy się z Dniem Ustawy o Ochronie Zwierząt.

Czytaj więcej: Dzień Kundelka

Akcja "Góra Grosza" w naszej szkole

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

gora groszaW dniach 27 listopada 2017r. – 2 stycznia 2018r. Samorząd Uczniowski przeprowadził kolejną zbiórkę monet w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Celem kampanii, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, jest dobroczynna zbiórka funduszy na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnej rodzinie. Akcja pozwala uświadomić młodzieży, że oddając choćby jeden grosz można przyczynić się do zrealizowania wielkich czynów na rzecz dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji rodzinnej. Łącząc wspólnie siły pokazaliśmy, że ta pomoc jest realna i możliwa. Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej udało się nam zebrać w sumie 48 kg monet, co daje kwotę 394,80 zł.
Rekordzistą zbiórki została klasa IV b - 12 kg, której serdecznie gratulujemy.

Czytaj więcej: Akcja "Góra Grosza" w naszej szkole

Dyskoteka Andrzejkowa

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

andrzejki27 listopada 2017 roku w wigilię świętego Andrzeja Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę andrzejkową. Uczestniczyli w niej uczniowie klas IV-VII SP i II-III Gimnazjum. W tym dniu gwarantem dobrej zabawy są wróżby. Chętni mogli poznać odpowiednią wróżbę z imionami przyszłych żon i mężów, dowiedzieli się również jakie czekają ich zawody. Radości i uśmiechu nie było końca.

Czytaj więcej: Dyskoteka Andrzejkowa

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

su gimn13 października 2017r. odbyły się WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Poprzedzone zostały kampanią wyborczą. Kandydaci rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania na nich. Każdy uczeń otrzymał przygotowaną kartę do głosowania z nazwiskami kandydatów. Na koniec Komisja Wyborcza otworzyła urnę, podliczyła głosy i ogłosiła wyniki. Rada Samorządu Uczniowskiego wybierana była przez całą społeczność uczniowską klas IV-VII Szkoły Podstawowej i II-III gimnazjum. Następnie uczniowie zgodnie z zasadami demokracji głosowali na swoich kandydatów.

Czytaj więcej: Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

men oke ore kuratorium oswiaty wom gorzow odn logo IBE IBE EWD