fotoW ramach obchodów 70-lecia Szkoły Podstawowej w Różankach zorganizowano konkurs fotograficzny dla uczniów szkoły podstawowej pt. „Moja szkoła w obiektywie”. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów klas I-III i dla uczniów klas IV-VI.

Uczniowie wykonywali zdjęcia indywidualnie a także z nauczycielami i wychowawcami. Wykazali się przy tym niezwykłą pomysłowością i poczuciem humoru. W kategorii uczniów z klas I-III zwyciężyło zdjęcie Katarzyny Kuczyńskiej z klasy III, drugie miejsce zajął Maciej Grabarek z klasy II, a trzecie miejsce przypadło Zosi Wasilewskiej również z klasy III. Wśród uczniów klas IV, V i VI bezapelacyjną zwyciężczynią została Nikola Małachowska z klasy IV. To jej zdjęcia zajęły czołowe miejsca. Miejsce trzecie przypadło Mai Mondrzyńskiej z klasy V. Wyróżniono prace Huberta Czai z klasy IV, Kasi Wawryn z klasy V i Julki Kaniewskiej również z klasy V. Nagrodzone prace można oglądać na szkolnej gazetce.

Uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy a nagrodzonym uczniom gratulujemy.

 

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Moja szkoła w obiektywie"