Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różnakach

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różankach
95 7311526      bip.zsrozanki.pl

Rzeczpospolita PolskaGmina Kłodawabip

facebook1e dziennik
logo niepodleglosci 720x340 

70 lecie jubileusz

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

konkurs 70 lecie

KONKURS
Drogi uczniu!
Czytaj uważnie informacje na tablicy w holu szkoły,
poznaj jej historię,
weź udział w konkursie dotyczącym przeszłości Szkoły Podstawowej w Różankach.

W związku z siedemdziesięcioleciem istnienia Szkoły Podstawowej w Różankach ogłaszamy konkurs pt „Historia naszej szkoły”. Kierujemy go do uczniów szkoły podstawowej z klas 4-6 oraz do gimnazjalistów. Na tablicy w holu szkoły umieszczane są wiadomości dotyczące jej przeszłości. Informacje będą eksponowane na gazetce do wiosny. Wiosną nastąpi rozstrzygnięcie konkursu dotyczącego historii Szkoły Podstawowej w Różankach. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni. Fundatorem nagród jest dyrektor szkoły Elżbieta Pietruszkiewicz.
Zapraszamy do udziału!

 

Konkurs - 70 lat Szkoły Podstawowej w Różankach