Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różnakach

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różankach
95 7311526      bip.zsrozanki.pl

Rzeczpospolita PolskaGmina Kłodawabip

facebook1e dziennik
logo niepodleglosci 720x340 

70 lecie jubileusz

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

konkurs 70 lecie

KONKURS
Drogi uczniu!
Czytaj uważnie informacje na tablicy w holu szkoły,
poznaj jej historię,
weź udział w konkursie dotyczącym przeszłości Szkoły Podstawowej w Różankach.

W związku z siedemdziesięcioleciem istnienia Szkoły Podstawowej w Różankach ogłaszamy konkurs pt „Historia naszej szkoły”. Kierujemy go do uczniów szkoły podstawowej z klas 4-6 oraz do gimnazjalistów. Na tablicy w holu szkoły umieszczane są wiadomości dotyczące jej przeszłości. Informacje będą eksponowane na gazetce do wiosny. Wiosną nastąpi rozstrzygnięcie konkursu dotyczącego historii Szkoły Podstawowej w Różankach. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni. Fundatorem nagród jest dyrektor szkoły Elżbieta Pietruszkiewicz.
Zapraszamy do udziału!

 

Konkurs - 70 lat Szkoły Podstawowej w Różankach