Kilka słów o świetlicy

Wszystkich uczniów przebywających na terenie szkoły przed lub po lekcjach zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach świetlicowych.

Na uczestników czeka szafa pełna gier planszowych, klocków i puzzli, intelektualiści mogą mierzyć się z krzyżówkami, rebusami i łamigłówkami, można także po prostu poczytać lektury lub odrobić lekcje.

Chętni biorą udział w warsztatach plastycznych, ruchowych i sportowych. Jesienią i wiosną spędzamy czas na świeżym powietrzu. Chwile umila nam słuchanie muzyki.

Za nami pierwszy semestr roku szkolnego. Robiliśmy ozdoby jesienne, ludziki z kasztanów, zwierzęta z modeliny, ozdoby i kartki okolicznościowe, rysowaliśmy portret babci i dziadki, odbył się również konkurs z okazji Dnia Pluszowego Misia.

W drugim semestrze także planujemy wiele ciekawych zajęć i zapraszamy do aktywnego
w nich uczestnictwa. W najbliższym czasie zorganizowany zostanie konkurs „Logika moją wartością", promujący kreatywność i logiczne myślenie.

Niezależnie od naszych zainteresowań, czas spędzony na świetlicy nie będzie czasem straconym, a bezpieczeństwo, wsparcie i opiekę zapewnią wychowawcy świetlicy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Katarzyna Kaczmarek

Czytaj więcej: świetlica

Jubileusz 70-lecia Szkoły Podstawowej w Różankach

Czytaj więcej: jubileusz