Razem na świętaDla serc szlachetnych najwyższą rozkoszą, gdy drugim radość w niewoli przynoszą”
- Adam Asnyk-
W przedświąteczny weekend zakończyła się akcja zorganizowana przez nasze koło wolontariatu - „Razem na Święta”. Jej wyniki okazały się imponujące. Do kartonu, który był wystawiony w szkolnym przedsionku, trafiło mnóstwo produktów spożywczych o przedłużonej trwałości. Były tam również środki higieniczne, a także piękne ozdoby świąteczne. Z zebranych rzeczy wykonano 8 imponujących paczek świątecznych dla osób najbardziej potrzebujących pomocy z terenu naszego obwodu szkolnego - według wskazań Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kłodawie. W piątek i w sobotę paczki trafiły do adresatów. Przekazaniu darów towarzyszyło wzruszenie, radość i wdzięczność... Miłe słowa, a także życzenia świąteczne przekazała nam też p. kierownik GOPS-u Justyna Piotrzkiewicz. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji - Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom. A z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam, Kochani, zdrowia, spokoju i dużo radości!
Opiekunowie szkolnego koła wolontariatu: Renata Nowak, Grażyna Kaźmierczak, Sebastian Stempniewicz

 

Razem na Święta