Ilustracja wprowadzająca Dzień Chłopaka30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W tym roku uczniowie klas 1-3 obchodzili to święto w swoim klasowym gronie. Tego dnia nie mogło zabraknąć życzeń, drobnych upominków oraz małego co nieco. Dziewczęta stanęły na wysokości zadania i przygotowały dla chłopców piękne występy. Uczniowie z pomocą wychowawców brali też udział w różnych quizach, konkurencjach i zabawach, przygotowanych przez Mały Samorząd Szkolny. Mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną oraz wykazać się znajomością świata dziewcząt.
Z okazji Dnia Chłopaka Mały Samorząd zorganizował konkurs na „klasowego dżentelmena”. Dziewczynki z poszczególnych klas głosowały i wybrały jednego dżentelmena z klasy. Chłopcy otrzymali dyplomy i specjalne medale.
Chłopaki, wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć i ten dzień to nasze podziękowanie za to, że jesteście!

 

Dzień Chłopaka w klasach I-III