00025 czerwca w naszej szkole odbyło się pożegnanie Uczniów z klasy ósmej. Było to nietypowe zakończenie roku szkolnego i jednocześnie edukacji w Szkole Podstawowej w Różankach. Skromna uroczystość wymagała od uczestników zachowania obowiązujących zasad epidemicznych. Uroczystość rozdania świadectw odbywała się w minimalnym składzie Grona Pedagogicznego, Rodziców i przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego. Naszą szkołę ukończyło w roku szkolnym 2019/2020 piętnastu uczniów. Po przemówieniu Pani dyrektor Elżbiety Pietruszkiewicz i wychowawcy klasy Danuty Górskiej, każdy uczeń otrzymał wraz z gratulacjami świadectwo ukończenia szkoły, tablo, pamiątkowy kolaż zdjęć. Najlepszy uczeń Hubert Czaja ze średnią 5,71 odebrał świadectwo z czerwonym paskiem, szereg nagród za osiągnięcia oraz stypendium Wójta Gminy Kłodawa.

Pani dyrektor Elżbieta Pietruszkiewicz podkreśliła współpracę Rodziców, wręczając najaktywniejszym podziękowania. Przewodnicząca Samorządu Szkolnego Kasia Kuczyńska w imieniu młodszych koleżanek i kolegów pogratulowała ukończenia szkoły i życzyła dalszych sukcesów. Rodzice przekazali gratulacje dzieciom oraz podziękowali wszystkim pedagogom. Absolwenci złożyli kwiaty i podziękowania dla wszystkich nauczycieli na ręce Pani Dyrektor. Uczniowie pozostawili w szkole tablo oraz posadzili pamiątkowe drzewo-ambrowiec amerykański, przy którym zrobili na pożegnanie ostatnie klasowe zdjęcie, a w przyszłości planują przy nim spotkania. Szczęśliwej drogi, już czas...
Wdzięczność nie potrzebuje wielkich słów, jest prosta, szczera i pozostaje w pamięci bardzo, bardzo długo.

Absolwenci 2019/2020

Pożegnanie Szkoły Podstawowej przez Uczniów klasy ósmej