Dziś dobiegł końca kolejny rok szkolny- trudny i nietypowy. Epidemia COVID-19, która ogarnęła cały świat, przeniosła naszą szkolną rzeczywistość do sieci. Wszystko się zmieniło. W bardzo krótkim czasie musieliśmy zorganizować nauczanie na odległość i tylko dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu Waszych rodziców poradziliśmy sobie z nową sytuacją. Za ogrom włożonej pracy składam serdeczne podziękowania.
Od jutra zaczniemy upragnione wakacje. W tym czasie beztroski i radości zachowujcie ostrożność, przestrzegajcie zaleceń sanitarnych. Cieszcie się słońcem, przyjaciółmi, kontemplujcie przyrodę.
Na zakończenie przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę, którą znajdziecie pod tym linkiem: https://view.genial.ly/5ef4a4edd31cf50da57975a5/video-presentation-zakonczenie

Do zobaczenia we wrześniu.

Dyrektor szkoły
/-/ Elżbieta Pietruszkiewicz