sielickiW ostatnim dniu przed rozpoczęciem ferii zimowych gościliśmy kolejny już raz pana Stanisława Sielickiego – artystę Estrady SAS ze Świebodzina. Tym razem zaprosił naszych uczniów do interaktywnej zabawy pt.: „Światowid, czyli panorama świata”. W trakcie jej trwania dowiedzieli się wielu ciekawych informacji dotyczących zwyczajów panujących w dawnych czasach, sprawdzili jak obchodzi się święta w różnych częściach świata.

Przypomnieli sobie sylwetki sławnych wynalazców i odkrywców takich jak: Krzysztof Kolumb, Mikołaj Kopernik, Albert Einstein czy Neil Armstrong. Podczas wspólnej zabawy uczniowie wcielali się w duchy wielkich twórców oraz odkrywców i poznawali "swoje" zasługi dla ludzkości. Uczyli się cierpliwości i opanowania oraz mądrego dzielenia się tym, co się posiada.
Całości widowiska towarzyszyła doskonała atmosfera i świetna zabawa.

 
Widowisko artystyczne „Światowid, czyli panorama świata”