festiwalW ramach Tygodnia Edukacji Globalnej Centrum Edukacji Obywatelskiej zorganizowało wirtualny festiwal dla zespołów uczniowskich, w którym wzięło udział 69 drużyn z 53 szkół z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowali przedstawiciele klasy VIb - Sylwia Leszyk i Maciej Ratajczak oraz klasy VII - Agata Zaraś i Maksymilian Peszko. Zabawa polegała na rozwiązaniu sześciu zadań online publikowanych w półgodzinnych odstępach. Ich celem było zwrócenie uwagi młodzieży na kluczowe wyzwania globalne współczesnego świata, takie jak zmiana klimatu, migracje i równość płci.

Festiwal został przygotowany w ramach projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej "Rozmawiajmy o uchodźcach. Klub Dobrej Rozmowy" realizowanego w 2019 roku w ramach Programu Szkoła Ucząca Się.

Dyplom CEO

Galeria:

Wirtualny festiwal z Centrum Edukacji Obywatelskiej