dyniaW październiku obchodzimy Dzień Dyni, który i nasi uczniowie postanowili zauważyć biorąc udział w szkolnym konkursie "Jesienna dynia". W ramach konkursu uczniowie mieli za zadanie przygotowanie rzeźby z dyni. Komisja konkursowa brała pod uwagę oryginalność, związek z tematem, estetykę wykonanej pracy oraz kreatywność. W konkursie wzięło udział aż 24 uczniów ze wszystkich klas. Komisja przyznała 20 dyplomów za udział w konkursie oraz 4 miejsca główne.
Miejsce III zajęli: Piotr Kulik klasa IIb oraz Paweł Kulik z klasy I.
Miejsce II zajął Adrian Szafoni z klasy Vb.
Miejsce I zajął Krzysztof Zalewski z klasy I.


Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami, słodkim upominkiem oraz dodatkowymi punktami z zachowania. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych szkolnych konkursach.

Szkolny konkurs "Jesienna dynia"