recytacja29 października odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski poezji Danuty Wawiłow dla klas I-III "Zaczarowany świat wierszy". Organizatorem przedsięwzięcia był Mały Samorząd Uczniowski. Za sprawą Danuty Wawiłow, poetki, autorki literatury dla dzieci i słuchowisk radiowych mogliśmy trafić do „zaczarowanego świata wierszy”. W konkursie wzięło udział 14 uczniów z klas I - III, którzy recytowali wybrane przez siebie utwory Danuty Wawiłow.

Mimo ogromnej tremy wszyscy uczestnicy wypadli świetnie prezentując swoje talenty recytatorskie. Jury w składzie: pani Patrycja Grabarek, pani Teresa Komodzińska-Kos oraz pan Janusz Hryniewicz, nie miało łatwego zadania, gdyż wszystkie dzieci były bardzo dobrze przygotowane.

I miejsce zajął Grzegorz Fórmaniak z klasy III,

II miejsce  zajęła Alicja Jaworska z klasy III, 

III miejsce zajęła Hanna Stasiak z klasy III.

Wyróżnienia otrzymali: Nicola Kosko z klasy IIb i Helenka Tłuszcz z klasy IIa.
Wszystkim uczestnikom konkursu składamy gratulacje za osiągnięte wyniki oraz serdeczne podziękowania na ręce rodziców i wychowawców za trud i ogromne zaangażowanie w przygotowanie dzieci do konkursu.

"Zaczarowany świat wierszy"