dzien chlopaka30 września Mały Samorząd Uczniowski zorganizował dla klas I-III Dzień Chłopaka. Z tej okazji każdy chłopiec dostał słodki upominek. Został również zorganizowany konkurs na Najsympatyczniejszego Chłopca Klasy. Już pod koniec września dziewczynki z klas młodszych zastanawiały się, któremu koledze z klasy przyznać tytuł NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO. Wiedziały, że za kilka dni będą musiały podjąć ostateczną decyzję i wybrać tego jedynego: miłego, życzliwego, uczynnego, pomocnego, na którego zawsze mogą liczyć ... w swojej klasie.

Emocji było co niemiara, a nagrodzeni chłopcy otrzymali mnóstwo braw od swoich koleżanek, pamiątkowe dyplomy, odznaki SUPER CHŁOPAKA i drobne upominki.
W poszczególnych klasach zwyciężyli:
Klasa I - Krzysztof Zalewski,
Klasa IIa - Aleksander Kolan,
Klasa IIb – Mateusz Leszczyk,
Klasa III - Gabriel Zmórzyński.

Gratulujemy i jeszcze raz życzymy Wszystkiego Najlepszego!!!

Dzień Chłopaka w klasach I - III