Obraz1W dniu 2 września o godz. 10.00 odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Uczniów, pracowników szkoły oraz licznie przybyłych rodziców i dziadków serdecznie powitała Pani Dyrektor Elżbieta Pietruszkiewicz. Uczniom i nauczycielom życzyła owocnej pracy oraz wielu sukcesów. Szczególnie gorąco powitała uczniów klasy I, którzy rozpoczynają swoja przygodę ze szkołą. Na naszą uroczystość przybyła również Pani Anna Mołodciak – wójt Gminy Kłodawa, która przywitała społeczność szkolną po wakacyjnej przerwie. Obdarowała również pierwszoklasistów drobnym upominkiem na dobry początek spotkania ze szkolną przygodą.
Po przekazaniu informacji na temat organizacji pracy w nowym roku szkolnym uczniowie udali się na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

 

Inauguracja roku szkolnego 2019/20120