kiermaszW dniu 19 grudnia 2018r. odbył się w naszej szkole KIERMASZ ŚWIĄTECZNYCH PIERNIKÓW. Zadaniem każdej klasy było zaprezentowanie stoiska z pięknie udekorowanymi piernikami własnego wypieku. Korzenne ciasteczka, urzekając swoim aromatem i zdobieniami, cieszyły się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród uczniów i nauczycieli, ale przypadły do gustu również Pani Wójt, Annie Mołodciak, która w trakcie trwania kiermaszu odwiedziła naszą szkołę.

Jury stanęło przed nie lada wyzwaniem próbując wyłonić zwycięzców wystawy. Po długich rozważaniach ustalono, że zwyciężyły klasy III gimnazjum i VII, drugie miejsce zajęła klasa VI, a na trzecim stopniu podium uplasowała się klasa IVa.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie kiermaszu.

Kiermasz świątecznych pierników