Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różnakach

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różankach
95 7311526      bip.zsrozanki.pl

Rzeczpospolita PolskaGmina Kłodawabip

facebook1e dziennik
logo niepodleglosci 720x340 

Dzwonki

  • 1 lekcja 815 - 900
  • 2 lekcja 905 - 950
  • 3 lekcja 1000 - 1045
  • 4 lekcja 1055 - 1140
  • 5 lekcja 1150 - 1235
  • 6 lekcja 1250 - 1335
  • 7 lekcja 1345 - 1430
  • 8 lekcja 1435 - 1520

Dyrekcja

  • Dyrektor: Elżbieta Pietruszkiewicz
  • Wicedyrektor: Anna Miszczyk-Cichoń

Do wakacji pozostało

JavaScript zgłasza błąd krytyczny lub nie pracuje.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

majaland6 grudnia z okazji Mikołajek klasy 1a, 1b i 2 wybrały się na wycieczkę do parku rozrywki Majaland oraz do Frankfurtu nad Odrą. Po dojechaniu na miejsce dzieci dostały „pieczątkę wstępu” do Majalandu i z ogromnym uśmiechem ruszyli na czekające je atrakcje. Trafiliśmy do miejsca absolutnie wyjątkowego, w którym spotkaliśmy ulubionych bohaterów bajki o Pszczółce Mai. Pobyt w parku uatrakcyjniły dzieciom liczne karuzele, plac zabaw, basen z kulkami, las zabaw, rollercroaster Wikingów, farma Heidi czy szkoła latania. Jak to przystało na Mikołajki, pod koniec naszego pobytu Majaland odwiedził Mikołaj.

Po skończonej zabawie udaliśmy się na obiad do pobliskiej restauracji, a następnie do Frankfurtu nad Odrą. Dzieci miały możliwość spacerowania po jarmarku świątecznym, przy dźwiękach kolęd i pastorałek. Tam czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka: każde dziecko mogło przejechać się na kolorowej karuzeli ustawionej w samym centrum jarmarku.
I tak z głowami pełnymi wrażeń wracaliśmy do domu. Na dowód naszych pięknie spędzonych chwil zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

Wycieczka do Majalandu i Frankfurtu nad Odrą

men oke ore kuratorium oswiaty wom gorzow odn logo IBE IBE EWD