andrzejk i29 listopada 2018 roku w wigilię świętego Andrzeja Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę andrzejkową. Ulubiona muzyka uczniów i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili. Wspaniali dyskdżokeje przygotowali świetną muzykę, a także prawdziwe widowisko. Ten piękny i imponujący efekt sprawiły niezwykłe efekty świetlne i fluorescencyjny dym. Skupiał on wiązki światła, które przecinały salę taneczną i robiły ogromne wrażenie.

Na dyskotece andrzejkowej oczywiście nie zabrakło również wróżb przygotowanych przez samorząd. Były one miłym przerywnikiem w szalonej zabawie i cieszyły się ogromnym powodzeniem. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości. Oczywiście wierzymy, że wszystkie się spełnią, a zwłaszcza te dobre. Jeśli ktoś nie zdążył sobie powróżyć, to pamiętajmy, że następne andrzejki już za rok.

 Dyskoteka Andrzejkowa