Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różnakach

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różankach
95 7311526      bip.zsrozanki.pl

Rzeczpospolita PolskaGmina Kłodawabip

facebook1e dziennik
logo niepodleglosci 720x340 

Dzwonki

  • 1 lekcja 815 - 900
  • 2 lekcja 905 - 950
  • 3 lekcja 1000 - 1045
  • 4 lekcja 1055 - 1140
  • 5 lekcja 1150 - 1235
  • 6 lekcja 1250 - 1335
  • 7 lekcja 1345 - 1430
  • 8 lekcja 1435 - 1520

Dyrekcja

  • Dyrektor: Elżbieta Pietruszkiewicz
  • Wicedyrektor: Anna Miszczyk-Cichoń

Do wakacji pozostało

JavaScript zgłasza błąd krytyczny lub nie pracuje.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 dzien zyczliwosci

Słowa, uśmiech, miły gest nic nie kosztują, a mają tak wielką moc.
Pamiętajmy o tym każdego dnia!

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole „Światowy dzień Życzliwości i Pozdrowień”. Ideą tego dnia jest zachęcenie do optymistycznego spojrzenia na codzienność, otwarcia się na drugiego człowieka i skończenia z narzekaniem czy dąsaniem się. Uczniowie i nauczyciele mieli przypięte w tym dniu okolicznościowe plakietki. Tego dnia rozstrzygnięty został konkurs na krótki wierszyk. Rymowanka dotyczyła takich zagadnień jak: życzliwość, serdeczność, uśmiech, koleżeńskość i przyjaźń.


I miejsce zajęła Paulina Stasiek z kl. III Gim.,
II miejsce przypadło Katarzynie Potapczuk z kl. VII,
III miejsce zdobyły: Lana Pisarewicz z kl. IVa i Emilia Szczechowiak z kl. IV b,
Wyróżnienie otrzymał -Jakub Cłapka z kl. IIIgim.
Dodatkową atrakcją był plebiscyt na najżyczliwszą osobę. Każda klasa dokonała obiektywnego wyboru do trzech kandydatów wraz z uzasadnieniem. Potem spośród 19 uczniów Kapituła w składzie dyrekcja szkoły i pedagodzy nadała odznaczenie „Medal Życzliwości”. Otrzymał go uczeń klasy VII-Hubert Czaja. Gratulujemy!!!

 

Dzień Życzliwości

men oke ore kuratorium oswiaty wom gorzow odn logo IBE IBE EWD