Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różnakach

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różankach
95 7311526      bip.zsrozanki.pl

Rzeczpospolita PolskaGmina Kłodawabip

facebook1e dziennik
logo niepodleglosci 720x340 

Dzwonki

  • 1 lekcja 815 - 900
  • 2 lekcja 905 - 950
  • 3 lekcja 1000 - 1045
  • 4 lekcja 1055 - 1140
  • 5 lekcja 1150 - 1235
  • 6 lekcja 1250 - 1335
  • 7 lekcja 1345 - 1430
  • 8 lekcja 1435 - 1520

Dyrekcja

  • Dyrektor: Elżbieta Pietruszkiewicz
  • Wicedyrektor: Anna Miszczyk-Cichoń

Do wakacji pozostało

JavaScript zgłasza błąd krytyczny lub nie pracuje.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

zagraj"Zagraj w historię" to pomysł Biblioteki Pedagogicznej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. na uczczenie „Lubuskich obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości” pod patronatem honorowym Instytutu Pamięci Narodowej. Projekt skierowany został do uczniów klas IV-VIII. Miał on na celu pokazać dzieciom, że historia ojczysta jest tak samo ważna jak i ciekawa oraz zainspirować i zachęcić młodzież do samodzielnego badania źródeł historycznych oraz zwrócić ich uwagę na konieczność zachowania pamięci o przeszłości.

W ramach projektu nasza szkoła otrzymała na czas dwóch tygodni pakiet składający się z 15 sztuk pięciu tytułów gier planszowych wydanych przez IPN: Znaj Znak, Kolejka, Reglamentacja, 111. Alarm dla Warszawy, 7. W Obronie Lwowa. Pierwszy etap rozgrywek pozwolił wyłonić reprezentantów poszczególnych klas do rozgrywek finałowych. Uczniowie przystąpili do zabawy z wielkim entuzjazmem, po dogrywce zwycięstwo odniósł Hubert Czaja – uczeń klasy VII, który będzie nas reprezentował w finałowej grze kończącej projekt w Bibliotece Pedagogicznej.


Historyczne gry planszowe spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem przez uczniów i stanowiły atrakcyjną formę spotkania z historią.

Zagraj w historię

men oke ore kuratorium oswiaty wom gorzow odn logo IBE IBE EWD