Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różnakach

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różankach
95 7311526      bip.zsrozanki.pl

Rzeczpospolita PolskaGmina Kłodawabip

facebook1e dziennik
logo niepodleglosci 720x340 

Dzwonki

  • 1 lekcja 815 - 900
  • 2 lekcja 905 - 950
  • 3 lekcja 1000 - 1045
  • 4 lekcja 1055 - 1140
  • 5 lekcja 1150 - 1235
  • 6 lekcja 1250 - 1335
  • 7 lekcja 1345 - 1430
  • 8 lekcja 1435 - 1520

Dyrekcja

  • Dyrektor: Elżbieta Pietruszkiewicz
  • Wicedyrektor: Anna Miszczyk-Cichoń

Do wakacji pozostało

JavaScript zgłasza błąd krytyczny lub nie pracuje.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

swiatowy dzien drzewa10 października obchodzimy Święto Drzewa. Każdy liść pochłania CO2, produkuje tlen. Bez drzew, roślin nie byłoby możliwe życie na naszej planecie. Wiemy o tym dobrze, a jakże często widać, że ludzie je niszczą, wycinają duże powierzchnie lasów na całym świecie. A co my możemy zrobić dla naszej rodzimej flory? Może chociażby nie łamać gałęzi, nie zrywać liści dla zabawy, sadzić nowe rośliny. To takie drobne akcenty, ale w dobrą stronę. Uczniowie w szkole podkreślili ten dzień udziałem w konkursie Święto Drzewa, gdzie mieli za zadanie przedstawić dowolną techniką wybrane polskie drzewo. Liczny udział dzieci obfitował w piękne prace, które zostały wyeksponowane w szkole.

Uczniowie klasy siódmej posadzili przy naszej szkole hortensje, tuje i chryzantemy. Rośliny zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców oraz podarowane przez uczniów klasy trzeciej gimnazjum. Dziękujemy i zapraszamy do udziału w akcji sadzenia drzew, roślin przez cały rok. Jeśli ktoś dysponuje możliwością podarowania szkole jakiegoś okazu zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Święto Drzewa

men oke ore kuratorium oswiaty wom gorzow odn logo IBE IBE EWD