rozpoczecie 2018 2019W poniedziałek, 3 września 2018r., podobnie jak wszystkie szkoły w Polsce, zainaugurowaliśmy rok szkolny 2018/2019. Na uroczystość przybyli: władze gminy Kłodawa, rodzice, pracownicy szkoły i oczywiście uczniowie. Pani dyrektor Elżbieta Pietruszkiewicz powitała wszystkich zebranych, a wśród nich szczególnie ciepło pierwszoklasistów. Życzyła wszystkim wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Wójt Gminy Kłodawa pani Anna Mołodciak oraz przewodniczący Rady Gminy Kłodawa pan Jan Kubera skierowali kilka ciepłych słów do zebranych uczniów, rodziców i nauczycieli. Najmłodsi uczniowie otrzymali drobne upominki, które uprzyjemniły pierwszy dzień pobytu w szkole.
Po głównej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie otrzymali szczegółowe informacje dotyczące organizacji roku szkolnego oraz plan lekcji.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019