Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różnakach

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różankach
95 7311526      bip.zsrozanki.pl

Rzeczpospolita PolskaGmina Kłodawabip

facebook1e dziennik
logo niepodleglosci 720x340 

Dzwonki

  • 1 lekcja 815 - 900
  • 2 lekcja 905 - 950
  • 3 lekcja 1000 - 1045
  • 4 lekcja 1055 - 1140
  • 5 lekcja 1150 - 1235
  • 6 lekcja 1250 - 1335
  • 7 lekcja 1345 - 1430
  • 8 lekcja 1435 - 1520

Dyrekcja

  • Dyrektor: Elżbieta Pietruszkiewicz
  • Wicedyrektor: Anna Miszczyk-Cichoń

Do wakacji pozostało

JavaScript zgłasza błąd krytyczny lub nie pracuje.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

zakonczenie 3 klasW czwartek, 21 czerwca br. miało miejsce uroczyste pożegnanie uczniów klasy III, którzy właśnie stali się absolwentami Gimnazjum im. Jana Pawła II w Różankach. W uroczystości wzięli udział: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły, przedstawiciele Urzędu Gminy oraz rodzice. Wójt Gminy Kłodawa, pani Anna Mołodciak wręczyła stypendia naukowe wyróżniającym się uczniom: Iwonie Błochowiak i Dominikowi Jaskowskiemu. Wręczono również nagrody za inne znaczące osiągnięcia uczniów.


Tradycyjnie już trzecioklasiści przedstawili program artystyczny, zawierający podsumowanie kilkuletniego pobytu w szkole. W humorystyczny sposób pożegnali się z rówieśnikami i nauczycielami. Podziękowali pedagogom za trzy lata wspólnej pracy, za trud włożony w kształcenie w wychowanie, za życzliwość, zrozumienie i za uśmiech. Podziękowania skierowali również do swoich rodziców za wychowanie, opiekę i wsparcie. Absolwentów pożegnali z kolei uczniowie klasy II, którzy mieli ciepłe słowo do każdego z odchodzących uczniów. Były wiersze, piosenki, kwiaty, tort i łzy wzruszenia.

Wzruszające pożegnanie

men oke ore kuratorium oswiaty wom gorzow odn logo IBE IBE EWD