zakonczenie 3 klasW czwartek, 21 czerwca br. miało miejsce uroczyste pożegnanie uczniów klasy III, którzy właśnie stali się absolwentami Gimnazjum im. Jana Pawła II w Różankach. W uroczystości wzięli udział: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły, przedstawiciele Urzędu Gminy oraz rodzice. Wójt Gminy Kłodawa, pani Anna Mołodciak wręczyła stypendia naukowe wyróżniającym się uczniom: Iwonie Błochowiak i Dominikowi Jaskowskiemu. Wręczono również nagrody za inne znaczące osiągnięcia uczniów.


Tradycyjnie już trzecioklasiści przedstawili program artystyczny, zawierający podsumowanie kilkuletniego pobytu w szkole. W humorystyczny sposób pożegnali się z rówieśnikami i nauczycielami. Podziękowali pedagogom za trzy lata wspólnej pracy, za trud włożony w kształcenie w wychowanie, za życzliwość, zrozumienie i za uśmiech. Podziękowania skierowali również do swoich rodziców za wychowanie, opiekę i wsparcie. Absolwentów pożegnali z kolei uczniowie klasy II, którzy mieli ciepłe słowo do każdego z odchodzących uczniów. Były wiersze, piosenki, kwiaty, tort i łzy wzruszenia.

Wzruszające pożegnanie