Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różnakach

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różankach
95 7311526      bip.zsrozanki.pl

Rzeczpospolita PolskaGmina Kłodawabip

facebook1e dziennik
logo niepodleglosci 720x340 

Dzwonki

  • 1 lekcja 815 - 900
  • 2 lekcja 905 - 950
  • 3 lekcja 1000 - 1045
  • 4 lekcja 1055 - 1140
  • 5 lekcja 1150 - 1235
  • 6 lekcja 1250 - 1335
  • 7 lekcja 1345 - 1430
  • 8 lekcja 1435 - 1520

Dyrekcja

  • Dyrektor: Elżbieta Pietruszkiewicz
  • Wicedyrektor: Anna Miszczyk-Cichoń

Do wakacji pozostało

JavaScript zgłasza błąd krytyczny lub nie pracuje.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

zerowka14 czerwca gościliśmy w naszej szkole wyjątkowe osoby – naszych przyszłych uczniów klasy pierwszej wraz z rodzicami. Celem wycieczki było przybliżenie dzieciom wizerunku szkoły, do której od września będą uczęszczały. Aby lepiej przygotować dzieci do startu w tę szkolną rzeczywistość uczniowie kl. 3a przywitali ich krótkim programem artystycznym o tematyce szkolnej. Po występach, dyrektor szkoły – pani Elżbieta Pietruszkiewicz, przedstawiła nową wychowawczynię i przybliżyła rodzicom ofertę szkoły.


O tym, ile ciekawych miejsc znajduje się w naszej szkole, dzieci dowiedziały się podczas jej zwiedzania. Zobaczyły m.in. świetlicę szkolną, bibliotekę, salę komputerową oraz klasę, w której od września będą się uczyć. Dzieci miały okazję po raz pierwszy siedzieć w szkolnych ławkach. Na koniec spotkania otrzymały plany lekcji, zakładki do książek oraz słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie dzieci przekonały się, że w szkole jest miło, bezpiecznie i ciekawie. Liczymy, że bez trwogi i lęku przekroczą szkolne mury i pozyskają w niej nowych, wspaniałych przyjaciół.

Zapraszamy do naszej szkoły!

„Zerówka” z wizytą w szkole

men oke ore kuratorium oswiaty wom gorzow odn logo IBE IBE EWD