zerowka14 czerwca gościliśmy w naszej szkole wyjątkowe osoby – naszych przyszłych uczniów klasy pierwszej wraz z rodzicami. Celem wycieczki było przybliżenie dzieciom wizerunku szkoły, do której od września będą uczęszczały. Aby lepiej przygotować dzieci do startu w tę szkolną rzeczywistość uczniowie kl. 3a przywitali ich krótkim programem artystycznym o tematyce szkolnej. Po występach, dyrektor szkoły – pani Elżbieta Pietruszkiewicz, przedstawiła nową wychowawczynię i przybliżyła rodzicom ofertę szkoły.


O tym, ile ciekawych miejsc znajduje się w naszej szkole, dzieci dowiedziały się podczas jej zwiedzania. Zobaczyły m.in. świetlicę szkolną, bibliotekę, salę komputerową oraz klasę, w której od września będą się uczyć. Dzieci miały okazję po raz pierwszy siedzieć w szkolnych ławkach. Na koniec spotkania otrzymały plany lekcji, zakładki do książek oraz słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie dzieci przekonały się, że w szkole jest miło, bezpiecznie i ciekawie. Liczymy, że bez trwogi i lęku przekroczą szkolne mury i pozyskają w niej nowych, wspaniałych przyjaciół.

Zapraszamy do naszej szkoły!

„Zerówka” z wizytą w szkole