piramidaŚwietlica wraz z pedagogiem zorganizowały konkurs plastyczny dla klas I - III pod hasłem: „Piramida żywieniowa”. Jego celem było m.in. propagowanie zasad zdrowego stylu życia, kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych, rozumienie wpływu ruchu na nasze zdrowie, rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych oraz inspirowanie do pracy twórczej i zespołowej. Każda klasa była reprezentowana przez 5-osobowy zespół. Zadaniem uczniów było utworzenie prawidłowej „Piramidy żywieniowej”. Oceniana była poprawność ułożenia produktów, staranność wykonania prac oraz pomysłowość.


Laureatami konkursu zostali ex aequo uczniowie klasy I oraz klasy III a. Wszystkie klasy otrzymały dyplomy, na zwycięzców czekały nagrody oraz drobne upominki dla wszystkich dzieci uczestniczących w konkursie.
Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Konkurs plastyczny „Piramida żywieniowa”