Dziś dobiegł końca kolejny rok szkolny- trudny i nietypowy. Epidemia COVID-19, która ogarnęła cały świat, przeniosła naszą szkolną rzeczywistość do sieci. Wszystko się zmieniło. W bardzo krótkim czasie musieliśmy zorganizować nauczanie na odległość i tylko dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu Waszych rodziców poradziliśmy sobie z nową sytuacją. Za ogrom włożonej pracy składam serdeczne podziękowania.
Od jutra zaczniemy upragnione wakacje. W tym czasie beztroski i radości zachowujcie ostrożność, przestrzegajcie zaleceń sanitarnych. Cieszcie się słońcem, przyjaciółmi, kontemplujcie przyrodę.
Na zakończenie przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę, którą znajdziecie pod tym linkiem: https://view.genial.ly/5ef4a4edd31cf50da57975a5/video-presentation-zakonczenie

Do zobaczenia we wrześniu.

Dyrektor szkoły
/-/ Elżbieta Pietruszkiewicz

Drodzy Uczniowie.

Życzymy Wam bezpiecznych wakacji. Link do prezentacji: https://view.genial.ly/5ef5df0a239fbd0d9f25b1c5/presentation-bezpieczne-wakacje

wakacjeWszystkim uczniom życzymy cudownych wakacji i przypominamy o zasadach bezpieczeństwa.

Link: https://view.genial.ly/5eef7dfe8146ce0d750c11b5/video-presentation-swietlicowe-roznosci-6

Drodzy uczniowie !

Zgodnie z ustalonym przez Ministra Edukacji Narodowej harmonogramem postępowania rekrutacyjnego do szkół ponadpodstawowych przypominamy:

1. Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami składamy w dwóch etapach:
a) od 15 czerwca do 10 lipca br. – termin na złożenie wniosku i uzupełnienie go o świadectwo ukończenia szkoły,
b) od 31 lipca – do 4 sierpnia br. – termin na uzupełnienie wniosku o zaświadczenie o wynik egzaminu ósmoklasisty.
2. Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych ogłoszone zostaną 12 sierpnia 2020 r.

3. Od 13 do 18 sierpnia br. w szkole, do której kandydat został zakwalifikowany należy potwierdzić wolę przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego.

Należy to zrobić, jeśli dokumenty te nie zostały złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej.

W przypadku szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe chodzi również o zaświadczenie lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu oraz odpowiednio orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami i orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem.

(W przypadku braku możliwości przedłożenia takiego zaświadczenia lub orzeczenia, rodzic kandydata lub pełnoletni kandydat informują o tym dyrektora szkoły w terminie do 18 sierpnia 2020 r. do godz. 15.00. Należy wtedy wskazać przyczynę niedotrzymania terminu. Wówczas zaświadczenie lub orzeczenie składa się dyrektorowi szkoły, do której uczeń został przyjęty, nie później niż do 25 września 2020 r.

4. Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych ogłoszone będą 19 sierpnia 2020 r.

Uwaga! Nie ma możliwości wyboru - z listy rozwijalnej szkoły, do której uczeń obecnie uczęszcza – należy to uzupełnić ręcznie.

Więcej informacji o naborze do szkół ponadpodstawowych w Gorzowie Wielkopolskim, a także składanie kandydatur na stronie: https://nbr-pp.edukacja.gorzow.pl/kandydat/app/apply/index.html

Informator dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych województwa lubuskiego dostępny jest pod adresem: http://informator.ko-gorzow.edu.pl

świetlicW związku ze zbliżającymi się wakacjami, świetlicowe różności proponują wam podróż po kontynentach. Zapraszamy na wspólną przygodę!!!

https://view.genial.ly/5ee66143f319630d74c4ab84/horizontal-infographic-maps-swietlicowe-roznosci-5

ósma klasahttps://biteable.com/watch/egzamin-opracowaa-s-gallos-2621144     

 

rozrości swietlicoweW tym tygodniu zapraszamy do odkrycia podwodnego świata i jego mieszkańców. Zachęcamy do stworzenia domowego akwarium , morskich zwierząt z płyt CD czy obejrzenia filmu przyrodniczego. Zajrzyjcie koniecznie !!!

Link: https://view.genial.ly/5edd2a2dc4c47d0d72cdd64f/presentation-swietlicowe-roznosci-4

jp2 popiersieW celu upamiętnienia setnej rocznicy urodzin patrona naszej szkoły – Jana Pawła II zorganizowaliśmy konkurs plastyczny i fotograficzny pt. ”Pamiętamy o Janie Pawle II”. Patronat nad tym przedsięwzięciem objęli: Wojewoda Lubuski i Lubuski Kurator Oświaty. Konkurs skierowaliśmy do uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego, którzy mogli zaprezentować swoje prace w dwóch kategoriach:
- I kategoria – klasy I – IV - Kartka urodzinowa dla Jana Pawła II – praca plastyczna,
- II kategoria – klasy V – VIII - Fotografia ilustrująca wybraną myśl Jana Pawła II.

FB IMG 1590782783482Wszystkim dzieciom tym całkiem małym i dużym życzymy dużo zdrowia, pomyślności, wiele uśmiechu i radości na co dzień. Samych piątek i szóstek na świadectwie, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń!

https://biteable.com/watch/dzie-dziecka-2581660

swietlicowe roznosciŚwietlicowe różności zapraszają na kolejne wyzwania: https://biteable.com/watch/wietlicowe-rnoci-2588960

Podkategorie