patriotyzm13 listopada Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki w Gorzowie Wlkp. zaprosiła uczniów szkół podstawowych z powiatu gorzowskiego do udziału w Międzyszkolnej grywalizacji „Patriotyzm nie jest nam obcy” pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty. Grywalizacja została rozegrana w ramach projektu „Godność, Wolność, Niepodległość” – ,,Sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021”. Naszą szkołę reprezentowała drużyna składająca się z sześciu uczniów: Ewa Słobodzian, Natalia Czaja, Filip Krzyszczyk, Michalina Podlewska, Maksymilian Peszko i Agata Zaraś. Różnorodne zadania miały na celu przede wszystkim wdrażanie dzieci do współpracy i współdziałania oraz rozbudzenie ciekawości historią Polski. Praca naszego zespołu była owocna – zajęliśmy II miejsce.

 

„Patriotyzm nie jest nam obcy”